KONST / Litografier / Färglitografi 14752087
nr 1475 2087
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar. Signerad, numrerad 140/190. Färglitografi. Bladets mått: 28x57cm, yttermått inklusive ram: 41x70cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:11:15
31/5 14:56:23
500 kr
2/6 20:20:31
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Ingbritt Irene Lagerberg
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg